top of page

Ing. Bc. Eliška Hrůzová

TRÉNUJE: DOGDANCING, TRIKY, AGILITY PŘÍPRAVKA, SKUPINOVÉ TRÉNINKY

Jsem fyzioterapeutka a taky majitelka 3 psíků.

Nejstarším členem smečky je 10letý Bodiesek, velká šeltička. Společně jsme objevovali kynologický svět, vyzkoušeli mnoho sportů od dogfrisbee, přes obedience, sportovní kynologii, až jsme skončili u kombinace sportů dogdancing a agility. Bodiesek mi ukázal, že cesta životem se psem nemusí být tak snadná, jak si člověk vysní a tak jsme spolu začali zdolávat trnitou cestu a z Bodieska se stal parťák a pes do života.

Prostředním je 5lety Doylik, australský ovčák. Doylika jsem si pořizovala už po zkušenosti s Bodieskem a tak jsem si vybrala a mám parťáka, jakého jsem chtěla.

 

A poslední, nejmladší posilou je Cowlik, 5 měsíců staré štěňátko, také australák.

Výcviku psů se věnuji stejně dlouho, jako mám doma Bodieska, tedy již 10 let. S dalším a dalším psíkem učím méně a méně triků a soustředím se na začátku hlavně na výchovu parťáka do života. Když nejsem ve škole nebo v práci, ráda chodím po horách, miluju výhledy a kochaní se horami. A pravděpodobně mě potkáte s foťákem na rameni, protože ráda všechny okamžiky s psíky zachycuji.

 

Nástin naší cesty sporty - s Bodieskem i Doylikem jsme získali titul MoD1 v dogdancingu, s Doylikem jsme loni začali i úspěšně závodit a složili téměř všechny zkoušky stupně druhého. V agility se pohybujeme v nejvyšší kategorii A3. S Bodieskem jsme dokázali složit tři zkoušky druhého stupně a snad se nám i ta trojka letos povede, mimo jiné jsme i vicemistři republiky mládeže 2017 dle ZPU-1.

 

Těším se na vás na lekcích!

bottom of page