top of page

TRÉNINKY

 

Všechny naše tréninky jsou se štítkem force free. To znamená, že se snažíme nacházet takové cesty a metody tréninku, abychom se mohli vyhnout korekcím a trestům.

Respektujeme potřeby a individualitu psů, ale zároveň udáváme jasné a konkrétní hranice. „Pozitivka“ neznamená rozdávání odměn na potkání, vyhýbání se řešení problémů ani přehlížení chyb. Je to práce s precizní znalostí systému odměn, promyšleným managementem a nekonečnou důsledností.

Znamená jakousi férovost vůči živému tvoru. Pochopení, důvěru, vztah, respekt. Ta slova nejsou klišé, jsou opravdová. A když se naučíme chápat a číst našeho psa, snadno pak zjistíme, proč se chová tak či onak, jak tomu zabránit a jak to začít postupně měnit. To slůvko „postupně“ je totiž mnohdy kámen úrazu. Po dobrém to zkrátka někdy trvá déle, a „déle“ dnešní uspěchané době nesluší.

Nakoukneme do světa operantního podmiňování, kdy se zvíře naučí dělat to, co se mu vyplatí a přestane dělat to, z čeho nic nemá. Váš pes zjistí, že nemusí jen bezmyšlenkovitě a znuděně plnit otravné příkazy.

Zdá se to fádní? Vězte, že není. Tato metodika totiž vznikla při tréninku velkých mořských savců, kde jakékoliv korekce a tresty nemají význam, ba jsou dokonce životu nebezpečné. A když to funguje na kosatku, musí to fungovat i na moderního městského psa.

KDE BUDEME CVIČIT

Venku nebo uvnitř?

Tréninky mohou, dle Vašich požadavků a potřeb, probíhat venku ve veřejném prostoru nebo uvnitř. K dispozici máme dvě klimatizované/vytápěné místnosti s bezpečným měkkým povrchem. Obě místnosti mají kapacitu pro dva cvičící týmy.

První trénink vždy probíhá uvnitř a je individuální. Pes dostane příležitost se seznámit s prostorem a my máme možnost vše probrat a stanovit si tréninkové cíle. Další lekce jsou šité na míru Vašemu týmu.

 

Individuální, sdílené nebo skupinové?

Nabízíme individuální nebo sdílené (2 týmy na hodině) tréninky. Další variantou jsou skupinové lekce (5-6 týmů), které se konají 1x týdně na psím cvičišti. Na nepravidelné bázi organizujeme také provozní nebo socializační procházky (5-6 týmů).

 

Podmínkou účasti na jakékoliv sdílené nebo skupinové lekci je účast na alespoň jednom individuálním tréninku.  

 

Adresa:

Utěšilova 696

Praha 9, Klánovice

Zaparkujete pohodlně před domem. Svého psa mějte, prosím, vždy na vodítku a vyčkejte, než Vás trenér vyzvedne. Nikdy nevstupujte na zahradu ani do prostor Dog Society sami bez vyzvání.

 

Další podrobnosti v rezervačním systému níže. 

bottom of page